3425 459 919 98+
3661 2214 21 98+
9472 4403 21 98+

باربری و اتوبار دربند

باربری و اتوبار سازمان آب منطقه 1 شعبه دربند

باربری و اتوبار سازمان آب با داشتن بیش از 10 سال سابقه کار درخشان رد عرصه باربری و حمل نقل به همشهریان ساکن منطقه دربند است.

شرکت باربری و اتوبار دربند با ارائه خدمات حمل نقل درون شهری و برون شهری در سطح تهران و شهرستانها خدمت ارزنده ایی در عرصه باربری و حمل نقل به مشتریان ساکن منطقه دربند کرده است.

باربری و اتوبار دربند با داشتن بیش از صد کادر کاری مجرب و کارا در کوتاه ترین زمان ممکن تمام کالا و اثاثیه شما عزیزان را بسته بندی و جابه جا می کنند.

تیم جابه جایی باربری و اتوبار دربند از همان ابتدای کار جابه جایی تا پایان کار جابه جایی همراه شما عزیزان ساکن منطقه دربند است.وانت تلفنی دربند

وانت تلفنی دربند با ارائه بیمه نامه رایگان در زمان جابه جایی و ارائه بارنامه در زمان رزرو سرویس باربری تحولی اعظیم در صنعت حمل نقل ایجاد کرده است.

هزینه های جابه جایی در باربری و اتوبار دربند:

در باربری و اتوبار دربند تمامی هزینه ها به صورت کاملا منصفانه می باشد. و تمامی هزینه ها در باربری طبق مصوبه های تایید شده از سوی اتحادیه تهران می باشد.

باربری با کمترین هزینه و مطمئن را با باربری و اتوبار دربند تجربه کنید. وانت تلفنی باربری دربند


نرخ مصوب حمل بار


هزينه حمل بار در جابجايي هاي داخل تهران براي يک سرويس و بر مبناي سه ساعت ورودي ميباشد يعني هزينه کارگر و وسيله نقليه از زمان شروع کار با مبلغ طي شده جهت يک بار پر و خالي کردن در طي زمان حداکثر سه ساعت ميباشد که در حمل بار توسط وانت دو ساعت ميباشد. باربری دربند
شروع ساعت بارگيري در اتحاديه بارکش شهري يا اتوبار ها از مبدا حرکت کاميون يعني از درب باربري محاسبه ميگردد که در موسسه جنت بار جهت رعايت حقوق مشتريان محترم ساعت شروع از درب منزل شمامي باشد. باربری دربند
کرايه حمل بار بر مبناي نوع بار وزن بار نوع وسيله نقليه (کاميون کاميونت وانت بار و غيره)و زمان حمل (روز و شب) متغير ميباشد.
در اتحاديه اتوبار ها حهت حمل برخي اقلام هزينه مجزا تعريف شده است :

سايد باي سايد گاوصندوق پيانو بوفه هاي تمام شيشه شيشه هاي بزرگ روي ميز و… (به علت وزن زياد و خطرات حمل)

هزينه کارگر بر مبناي سه ساعت ميباشد که با زياد و کم شدن طبقات جابجايي و پياده روي و.. متغير است.باربری دربند

 

توصیه های باربری دربند:

باربری و اتوبار دربند به مشریان خود توصیه می کند اگر بار کمی برای جابه جایی دارید می تواندی از سرویس وانت بار و نیسان بار باربری و اتوبار دربند استفاده کنید. وانت تلفنی دربند.

اثاثکشی راحت را با باربری و اتوبار دربند تجربه کنید.وانت تلفنی دربند

وظایف رانندگان در باربری و اتوبار دربند:

باربری و اتوبار دربند تمام تلاش خود را کرده تا بتواند رانندگانی ورزیده و ماهر را استخدام کند، رانندگان باربری درند به طور کامل با تمامی نقاط درون شهری تازه احداث و برون شهری آشنایی کامل را دارند.

 1. پس از هر 80 کیلومتر از شروع مسیر ماشین را متوقف کرده و بار را چک کنید
 2. پس از هر ترمز ناگهانی ماشین را متوقف کرده و بار ماشیرا حتما چک کنید
 3. رانندگان به طور کامل از باری که در حال حمل آن هستند با خبر باشند.
 4. اگر جابه جایی را در زمستان انجام می دهند حتما نکات ایمنی را رعایت کنید
 5. در چیدمان وسایل وسایل سنگین را در انتهای ماشین بچینید و با موکتها و ضربه گیرها درو آن را پوشش دهید.

 

شماره تماس باربری و اتوبار سازمان آب شعبه دربند: 02122143661

باربری سبز:

باربری و اتوبار دربند خود را یکی از حامیان محیط زیست می داند و از این رو هموراه به کادر کاری خود توصیه می کند که حامی محیط زیست بود و در زمان بسته بندی و جابه جایی کارتونها وسایل اضاضفی از تجهیزات بسته بندی را در محیط زیست رها نکنند.

در باربری و اتوبار دربند تمامی کارتونها و تجهیزاتی که مورد استفاده قرار گرفته همه قابل تجزیه شدن هستند و باربری و اتوبار اوین تمام تلاش خود را کرده است که از مدرن ترین ماشینهای باربری استفاده کند که کمترین ضرر و آلودگی را به محیط زیست برساند. وانت تلفنی باربری و اتوبار دربند

اغلب کاربرانی که از سایت ما دیدن می کنند یا مشتریانی که به شعبات باربری دربند مراجعه می کنند این سوال را از باربری دربند دارد که باربری دربند چه خدماتی را در راستای رفاه حال مشتریان ارائه داده:

باید به این نکته اشاره که باربری و اتوبار ئربند با داشتن بیش از 10 سال سابقه درخشان در عرصه باربری و حمل نفل همواره در طی این سالها مشتریان خود را در اولویت کاری خود قرار داده.

خدمات باربری و اتوبار دربند:

 1. ارائه به موقه خدمات
 2. اعزام به موقه نیرو
 3. بسته بندی اصولی و کاربردی
 4. استفاده از روشهای استراچ رپ و بابل رپ در بسته بندی
 5. ارائه انواع سرویسهای باری مانند: خاور،نیسان،کامیون...
 6. ارائه خدمات حتی در روزهای تعطیل

خدماتی نوین در عرصه باربری و حمل نقل را با باربری دربند تجربه کنید. باربری و اتوبار دربند