3425 459 919 98+
3661 2214 21 98+
9472 4403 21 98+

باربری و اتوبار زینبیه

باربری و اتوبار زینبیه

باربری زینبیه | اتوبار زینبیه

باربری و اتوبار سازمان آب شعبه زینبیه آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل می باشد. اتوبار زینبیه وسایل کوچک و بزرگ شما را به مقصد برده و در تخلیه بار به شما کمک می کند.

دیگر نگران کارهای سنگین و زمانبر جابه جایی نباشید. اتوبار زینبیه از صفر تا صد کارهای جابه جایی را برای شما انجام می دهد. از آنجایی که باربری و اتوبار زینبیه خود را در مقابل قانون و همشهریان مسئول می داند لذا اقدام به بیمه کردن اثاث شما قبل از بار زدن می نماید. اگر در حین جابه جایی متحمل ضرر شوید می توانید خسارات وارده را از بیمه پس بگیرید.

باربری و اتوبار زینبیه سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است که با این سرویس اتوبار زینبیه می توانید بارهای خرده ریز خود را باهزینه کمتری جابه جا کنید.

باربری و اتوبار زینبیه به مشتریان خود توصیه می کند که قبل از شروع به جابه جایی حتما با وانت تلفنی زینبه تماس گرفته و با شرح کامل شرایط اثاث کشی خود و با کمک مشاوران دوره دیده باربری زینبیه برنامه ریزی کامل و اثاثی را طراحی کنید تا در روز اثاثکشی دچار استرس و نگرانی نشوید.باربری و اتوبار زینبیه

شماره تماس باربری و اتوبار زینبیه: 22143661

مطلبی در این مجموعه منتشر نشده است. در صورتی که زیر مجموعه ها در این صفحه نمایش داده شود ممکن است مطالبی در زیر مجموعه ها جهت منتشر وجود داشته باشد.