3425 459 919 98+
3661 2214 21 98+
9472 4403 21 98+

باربری و اتوبار شهرک امید

باربری و اتوبار شهرک امید

باربری شهرک امید | اتوبار شهرک امید

باربری و اتوبار شهرک امید مفتخر به ارائه خدمات به ساکنین منطقه شهرک امید می باشد. خدمات باربری شهرک امید شبانه روزی و تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل می باشد.

قبل از جابه جایی نیاز به بسته بندی لوازم منزل دارید در صورت تمایل شما کارکنان شهرک امید این کار را برای شما انجام می دهند. باربری شهرک امید قبل از بار زدن وسایل منزل شما را به صورت رایگان بیمه می کند. باربری شهرک چشمه دارای انواع ماشین های باربری بروز می باشد. ماشین های باربری از کامیون های بزرگ تا وانت بار می باشد. باربری و اتوبار شهرک امید سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما مهیا کرده است.

خانم های خانه دار و خانم های شاغل دیگر خود را درگیر کارهای جابه جایی نکنید از صفر تا صد کارهای خود را به ما بسپارید. باربری و اتوبار شهرک امید سریع، ایمن و مقرون به صرفه است.

با تماس با باربری شهرک امید آرامش را به خود و خانواده تان هدیه کنید. باربری شهرک امید با به ارمغان آوردن اثاث کشی بدون دغدغه نگرش شما نسبت به اثاث کشی را تغییر می دهد.

اگر به دنبال باربری ارزان و ایمن هستید ما به شما باربری و اتوبار شهرک امید را پیشنهاد می دهیم.

شماره تماس باربری و اتوبار شهرک امید: 22143661

باربری و اتوبار شهرک امید

 

مطلبی در این مجموعه منتشر نشده است. در صورتی که زیر مجموعه ها در این صفحه نمایش داده شود ممکن است مطالبی در زیر مجموعه ها جهت منتشر وجود داشته باشد.