3425 459 919 98+
3661 2214 21 98+
9472 4403 21 98+

باربری و اتوبار جردن

باربری و اتوبار سازمان آب

بنابر اعلام مدیریت باربری و اتوبار سازمان آب شعبه باربری جردن، از آنجا که شعبه اتوبار سازمان آب در منطقه جردن تهران تاسیس شده است، لذا از این پس تمامی بارهای وانت، نیسان، ایسوزو، کامیون و خاور مسقف و غیر سقف که مقصد یا مبدا آنها منطقه جردن تهران باشد مشمول 10% تخفیف و تمامی بارهایی که هم مبدا و هم مقصد آنها منطقه جردن است مشمول 20% تخفیف خواهند شد.

لطفا در هنگام تماس با باربری ذکر کنید که مبدا یا مقصد یا هردو منطقه جردن تهران است.

لیست قیمت باربری اختیاریه با 10 درصد تخفیف

لذا با توجه به مطالب گفته شده، لیست هزینه، نرخ و قیمت باربری در اتوبار سازمان آب، شعبه باربری جردن که مشمول 10% تخفیف می شوند از این قرار است:

ردیف عنوان خدمات قیمت (هزار تومان) هزینه باربری به ازای ساعت کاری اضافی (هزار تومان)
1 وانت بار (کمتر از 2 ساعت) 40 تا 45 18
2 نیسان بار (کمتر از 2 ساعت) 40 تا 55 22
3 کامیون، خاور و ایسوزو (کمتر از 3 ساعت) 70 تا 95 یک سوم هزینه توافق شده
4 کارگر (کمتر از 3 ساعت) 22 تا 27 یک سوم هزینه توافق شده

لیست قیمت اتوبار اختیاریه با 20 درصد تخفیف

و لیست هزینه، نرخ و قیمت باربری در اتوبار سازمان آب، شعبه باربری جردن که مشمول 20% تخفیف می شوند بدین ترتیب است:

ردیف عنوان خدمات قیمت (هزار تومان) هزینه باربری به ازای ساعت کاری اضافی (هزار تومان)
1 وانت بار (کمتر از 2 ساعت) 36 تا 40 16
2 نیسان بار (کمتر از 2 ساعت) 36 تا 48 20
3 کامیون، خاور و ایسوزو (کمتر از 3 ساعت) 64 تا 85 یک سوم هزینه توافق شده
4 کارگر (کمتر از 3 ساعت) 20 تا 24 یک سوم هزینه توافق شده

باربری جردن | اتوبار جردن

باربری و اتوبار جردن آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین عزیز جردن می باشد . باربری و اتوبار جردن دارای کادری ماهر با نگرش حرفه ای در کار باربری و اتوبار می باشد . شما عزیزان می توانید به کادر باربری و اتوبار جردن اطمینان کنید و کارهای خود را به کادر باربری ما بسپارید .باربری و اتوبار جردن دارای کادری ماهر ، آموزش دیده ، امانت دار و ... می باشد . باربری و اتوبار جردن با رویی گشاده آماده پذیرفتن انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می باشد . باربری و اتوبار جردن دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری و همچنین سابقه ی درخشان در کار باربری و اتوبار می باشد . 

شما عزیزان برای کرایه وانت ، خاور ، کامیون و... با وانت تلفنی جردن تماس بگیرید . باربری و اتوبار جردن سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما مهیا کرده است.

ارائه بیمه نامه رایگان در باربری و اتوبار جردن:

اغلب خانم های خانه دار در زمان اثاثکشی استرس خرابی و شکستن اثاثیه منزل را دارند، باربری و اتوبار جردن با ارائه بیمه نامه رایگان این دغدغه را از مشتریان باربری گرفته است. باربری و اتوبار جردن با ارائه بیمه نامه رایگان در زمان جابه جایی هر گونه خسارات وارده را بر عهده گرفته و به صورت کامل پرداخت می کند. باربری جردن

 

شماره تماس باربری و اتوبار جردن : 22143661

باربری ارزان و ایمن با باربری جردن
باربری و اتوبار جردن

 در صورت داشتن هر گونه ابهامی در نرخهای باربری و اتوبار جردن و نحو ارائه خدمات در باربری جردن می توانید با شماره های ثابت باربری و اتوبار جردن تماس بگیرید. وانت تلفنی جردن

برای داشتن یک باربری بدون خسارات چه کارهایی باید انجام داد:

اغلب مشتریان باربری بر این باورن که هزینه ایی پرداخت کردن بابت بسته بندی به باربریها هزینه اضافی و الکی است، ولی در اصل داشتن یک بسته بندی مناسب و اصولی باعث سرعت در اثاثکشی می شود و همچنین بسته بندی اصولی می تواند در کاهش هزینه های جابه جایی تا حد قابل توجهی کاهش دهد. پس این نگرش مشتریان باربری که فکر می کنند پرداخت هزینه به باربریها بابت بسته بندی هزینه الکی است را تغییر داده است. باربری و اتوبار جردن.

سوال اغلب مشتریان باربری و اتوبار جردن این است که آیا باربری و اتوبار در تمامی شرایط می تواند پاسخگوی نیازهای ما باشد:

باربری و اتوبار به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان باربری و اتوبار جردن است. باربری جردن در تمامی شرایط شبانه روزی پاسخگوی نیازهای مشتریان باربری جردن است. باربری جردن اگر بار کمی برای جابه جایی داشته باشید باز هم پاسخگوی نیازهای مشتریان باربری است. و همواره به مشتریان خود توصیه می کند که بار کمی برای جابه جایی دارید مجبور نیستید از سرویسهای نیسان یا کامیون باربری جردن استفاده کنید. باربری و اتوبار جردن