3425 459 919 98+
3661 2214 21 98+
9472 4403 21 98+

باربری و اتوبار شهرزیبا

باربری و اتوبار سازمان آب

باربری شهرزیبا | اتوبار شهرزیبا

باربری و اتوبار شهرزیبا آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین عزیز شهرزیبا می باشد . باربری و اتوبار شهر زیبا دارای کادری ماهر و آموزش دیده و دارای نگرش حرفه ای در کار خود می باشند .شما عزیزان می توانید با تکیه بر کادر کاری باربری و اتوبار شهرزیبا ، اسباب کشی راحتی داشته باشید . باربری و اتوبار شهرزیبا بارها و اثاثیه های شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه مینماید . باربری و اتوبار شهرزیبا دارای ناوگان مجهز حمل و نقل می باشد .باربری و اتوبار سازمان آب بر دو اصل مشتری مداری و سر وقت حاضر شدن درب منزل ای که قصد اثاث کشی دارد بنا شده است. 

هدف باربری و اتوبار سازمان آب ، ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می باشد . باربری و اتوبار شهرزیبا انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است . وسایل نقلیه حمل بار باربری و اتوبار شهرزیبا وانت بار ، نیسان ، خاور و .... می باشد . حمل بار از تهران به شهرستان .

آقا و خانم خونه اگه از دست اسباب کشی خسته شده اید می توانید صفر تا صد کار را به ما بسپارید .

باربری و اتوبار شهرزیبا تمام کارها از بسته بندی اثاثیه ، جابجایی ، ... تا چیدمان مجدد وسایل در منزل جدید را برای شما عزیزان انجام می دهد . 

باربری و اتوبار شهر زیبا نگرش شما نسبت به باربری را تغییر می دهد.

ارائه بار نامه به مشتریان باربری:

در باربری و اتوبار شهر زیبا قبل از تحویل سرویس به مشتریان باربری بار نامه را به مشتریان تحویل می دهند پس از تایید بار نامه از سوی مشتری خدمات را به مشتریان ارائه می دهند. مواردی که در بارنامه نوشته می شود مانند: نوع سرویس باربری، تعداد کارگران و کارتونهای بسته بندی، تجهیزات مورد استفاده در روز باربری... نوشته شده است که اگر هر کدام از خدمات درخواستی از سوی مشتریان از قلم افتاده باشد با مرور بارنامه از سوی مشتری نوشته می شود. پس از امضای بارنامه از سوی مشتری باربری و اتوبار شهر زیبا خدمات را به مشتریان ارائه می دهد. وانت تلفنی شهر زیبا

شماره تماس باربری و اتوبار شهرزیبا : 22143661

باربری ارزان و ایمن با باربری شهرزیبا
باربری و اتوبار شهر زیبا
 جابه جایی کالا ها و اثاثیه سنگین در باربری شهر زیبا:

با شماره گیری شماره های ثابت باربری کادر کاری باربری در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حضور داشته و تمامی کالا و اثاثیه شما عزیزان را بسته بندی و جابه جا می کنند.

باربری شهر زیبا با داشتن کادری مجرب و کوشا تمامی کالا و اثاثیه سنگین و غیر جابه جایی را مانند: کمد، یخچال،ماشین لباسشوی، ماشین ظرفشوی،.... را در کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از فوم های ضربه گیر بسته بندی و جابه جا می کنند. وانت تلفنی باربری شهر زیبا